Вівторок, 19.06.2018, 16:13
ПРЯМИЙ НОМЕР CDMA * МОБІЛЬНИЙ ІНТЕРНЕТ CDMA * ОБЛАДНАННЯ CDMA
Меню сайту
Каталог товарів
Останні новини

АНТЕНА ДЛЯ 3G МОДЕМА * АНТЕНА CDMA * АНТЕННІ АДАПТЕРИЯк змусити Ваш 3G модем працювати швидше?

Високошвидкісний мобільний Інтернет за технологією 3G? Звичайно так! В умовах високорозвиненої цивілізації це дуже зручно й практично . Люди прагнуть мати під рукою доступ до мережі й не бути обмеженими довжиною дроту. Люди прагнуть бути на зв'язку в будь- якому місці й у будь- який час. Люди прагнуть, щоб разом з їхніми бажаннями росли можливості їх мережі, незалежно від того де ви перебуваєте, удома, за містом на дачі, у відрядженні в іншому місті. Але в умовах слабкого радіо покриття, у віддалених місцях від базової станції або в місцях із промисловими радіо перешкодами Вас може не задовольняти швидкість скачування. Як змусити Ваш 3G модем працювати швидше в місцях зі слабким прийомом сигналу. Пропонуємо кілька варіантів поліпшення сигналу CDMA:
- Для підсилення сигналу, нам знадобитися USB подовжувач 2-3 метра. Підключаємо 3G модем через подовжувач, модем відводимо подалі й вище від комп'ютера, ближче до вікна й подалі від стін. Цей метод працює безвідмовно, так що рекомендується ним користуватися в першу чергу.
- Значно поліпшити швидкість Вашого Інтернет з'єднання через 3G модем може установка зовнішньої антени. В умовах міста, виставлена біля вікна антена з коефіцієнтом підсилення до 5db, цілком може впоратися із цим завданням .
А от за містом уже буде потрібна спрямована пісилююча антена CDMA , направлена убік базової станції оператора.

Антена ARN-824-10 (CDMA-800) з коефіцієнтом підсилення 14.0 Дб для 3G модема

Ціна 240 грн.


Антени CDMA застосовуються для забезпечення високої якості роботи модемів і стаціонарних телефонів у місцях із незадовільною якістю прийому сигналу CDMA станції. Антени дозволяють забезпечити високий рівень сигналу на відстані більш 50км. від базової станції. Антени CDMA підключаються до телефону чи модему (через гніздо з допомогою антенного адаптера або безконтактний перехідник) і можуть бути встановлені на дахах будинків або за вікном. Антену CDMA необхідно орієнтувати убік ретранслятора. Антенний адаптер призначений для підєднання модему до антенного кабелю, бувають адаптери з F чи FME зєднанням.


Антенний адаптер (перехідник, pigtail) для 3G модема Novatel U 720 / 3G модема Novatel EX720 / 3G модема Novatel S720 з FME зєднанням.


Ціна 70 грн.

Антенний адаптер (перехідник, pigtail) для 3G модема Sierra U 595 з FME зєднанням


Ціна 70 грн.

Антенний адаптер (перехідник, pigtail) для 3G модема Pantech UM 150 / 3G модема Pantech UM 185 / 3G модема Cricket A600 з FME зєднанням


Ціна 70 грн.

Антенний адаптер (перехідник, pigtail) для 3G модема Pantech UM 175 / 3G модема Sierra U 597 / 3G модема Sierra U 598 / 3G модема Novatel U 727 / 3G модема Novatel U 760 з FME зєднанням


Ціна 70 грн.
АНТЕННА ДЛЯ 3G МОДЕМА * АНТЕННА CDMA * АНТЕННЫЙ АДАПТЕР ПЕРЕХОДНИК

Форма входу

Copyright MyCorp © 2018huawei 1201Зробити безкоштовний сайт з uCoz